Witaj,

Znalazłeś się więc na witrynie naszej marki, bardzo nam miło! A ponieważ ludzie poszukujący najlepszej jakości oraz sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie wyburzeń są odbiorcami naszej wiedzy i umiejętności, jesteś we właściwym miejscu.

Jako firma rozbiórkowa jesteśmy na rynku od 1989 roku, posiadamy status spółki z ograniczona odpowiedzialnością. Od początku działalności w branży budowlanej specjalizujemy się w wykonywaniu prac wyburzeniowych i rozbiórkowych rozmaitych obiektów budowlanych na terenie całej Polski. Rozbiórki i wyburzenia realizujemy głównie sposobem minerskim tj. z wykorzystaniem materiałów wybuchowych. Jednakże w przypadkach, gdy warunki techniczne nie pozwalają na użycie techniki strzałowej, stosujemy metody maszynowe wykorzystując koparki wyposażone w specjalistyczny sprzęt albo nie eksplozyjne materiały rozpęczniające nie powodujące drgań sejsmicznych i rozrzutu odłamków.

Potrafimy sprostać bardzo dużym wymaganiom naszych Klientów, ponieważ służy nam nasze wieloletnie doświadczenie, którego niektóre efekty możecie Państwo zobaczyć w dziale realizacje niniejszej witryny.

Przykładowe osiągnięcia

Najwyższy wyburzony obiekt

Największa kubatura wyburzanego obiektu

Posiadamy komplet uprawnień, środki techniczne oraz zasoby ludzkie, pozwalające nam projektować, nadzorować oraz prowadzić wszelkiego typu prace rozbiórkowe, zarówno te z wykorzystaniem materiałów wybuchowych jak i te z użyciem sprzętu wyburzeniowego. Gwarantujemy dobór optymalnej metody rozbiórki tak, aby zachować wymagane środki bezpieczeństwa osób i mienia, koszty inwestycji utrzymać na konkurencyjnym poziomie a kompetencje i wydajność personelu pozwalają nam dotrzymywać obowiązków w zakresie jakości i terminów realizacji naszych usług rozbiórkowych.
Kadra inżynieryjno – techniczna posiada wiedzę, stosowne uprawnienia oraz wieloletnią praktykę nabytą podczas wykonywania prac minerskich i rozbiórkowych. W dziesiątkach dotychczas przeprowadzonych wyburzeniach obiektów budowlanych wykonaliśmy setki serii strzelań, zużyliśmy tysiące zapalników, wykorzystaliśmy tony materiałów wybuchowych.
Nasi pracownicy odznaczają się profesjonalizmem, zaangażowaniem i dużą elastycznością w pracy oraz szczególną dbałością i troską o bezpieczeństwo osób i obiektów wśród których pracują. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia odpowiednich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy podczas realizowanych zadań.
Realizując naszą długofalową strategię rozwoju stawiamy na solidność oraz odpowiedzialność.

Zapoznaj się z pełną ofertą firmy

w

Telefony

+48 12 413 20 75
+48 502 526 563

Adres siedziby

Kosynierów 25,
31-572 Kraków